שירותי המרפאה

הטיפולים

במרכז לטיפולי שורש אנחנו מציעים את כל סוגי הטיפולים האנדודונטלים ומשתפים פעולה עם מרפאות ורופאי שיניים בכל רחבי הארץ כדי לספק לך את טיפולי מומחה ברמה הגבוהה ביותר.

טיפולי שורש:

במרפאה מבוצעים כל טיפולי השורש. הטיפולים מבוצעים לאחר בדיקות מקדימות ובניית תוכנית טיפול אישית לכל מטופל. טיפולי שורש במרכז מבוצעים תוך שימוש בציוד חדשני ובשיטות מתקדמות.

חידוש טיפולי שורש:

כאשר מתגלה דלקת סב שורשית לאחר טיפול שורש קודם, צוות המרפאה נכנס לפעולה ומסייע בהצלת השן באמצעות חידוש הטיפול הקודם. טיפול זה מתבצע תוך הסרת חומר האיטום, ניקוי הזיהום וסילוקו ואיטום חדש של השן.

ניתוחים אפיסקאוטומים:

ניתוח אפיסקאוטומי הינו טיפול שורש כירורגי, שמתבצע במצבים שבהם לא ניתן להסיר את הדלקת בטיפול רגיל. בין השיטה הקלאסית לשיטות החדשניות לטיפול אפיסקאוטומי, אנחנו במרפאה מעניקים טיפול מותאם לכל מטופל, על פי הצורך ולפי השיטה שתניב את התוצאות הטובות ביותר.

הלבנות:

טיפולי שורש יכולים ליצור השחרה של השן. אחרי שטיפלנו בשיניים ושיקמנו את שורשיהן, אנחנו דואגים להלבנת השן וליצירת מראה טבעי ונעים לעין, כך שתוכלו להחזיר את החיוך לפנים.

טיפולי שורש לילדים עם גז צחוק:

טיפול במרפאת שיניים הוא לא הרפתקה ידידותית עבור ילדים, אלא אם הופכים אותה לכזו. לצד ליווי אישי יד ביד, רגיש ומתאים לגילם, אנחנו מסייעים גם במתן טיפולי שורש לילדים עם גז צחוק, שעוזר לילדים לעבור את הטיפול בבטחון ורוגע.

לכל שאלה אנחנו כאן

גלילה למעלה