שירותי המרפאה

ציוד רפואי מתקדם

כדי לספק למטופלינו את הטיפול הנוח והבטוח ביותר, אנחנו משקיעים לא מעט בהבאת ציוד רפואי חדשני, אשר מסייע לנו לאבחן ולטפל בשיניים. צוות המרפאה מוסמך להשתמש בציוד המתקדם, הסמכה זו מבטיחה טיפול אחראי ומסור, בטוח ויעיל.

הכירו את הציוד שבו אנחנו משתמשים בטיפולי השורש השונים.

מיקרוסקופ טיפולי

המיקרוסקופ הטיפולי הוא כלי עזר חשוב, המאפשר לטפל במגוון נושאים. השימוש במיקרוסקופ שינה את תנאי העבודה בתחום האנדודונטיה – טיפולי השורש. הוא מאפשר לנו להגדיל את אזור העבודה פי 24 ולזהות כך תעלות שורש נוספות. באמצעות המיקרוסקופ אנחנו יכולים להבדיל בין דנטין לחומר מסויד בתעלה ולהחליט מהן דרכי הטיפול הנחוצות. האבחון והטיפול באמצעות המיקרוסקופ העלו את אחוזי ההצלחה של הכירורגיה האפיקלית

לעוד מידע על טיפול שורש עם מיקרוסקופ >>

רנטגן דיגיטלי

צילום הרנטגן הדיגיטלי מגיע ישירות אל תוך המחשב שלנו ומאפשר לנו ליצור אבחנה מהירה ומדויקת יותר. בעזרת הסנסור הדיגיטלי ניתן להגדיל את הצילום, להבליט פרטים שונים ולחסוך בקרינת הרנטגן עד 90% מצילום רגיל. השימוש ברנטגן דיגיטלי ידידותי לסביבה, כיוון שהוא חוסך בפיתוח ופילם. התוכנה המלווה את צילום הרנטגן ומנתחת אותו, יוצרת אבחון מדויק לפרטי פרטים ועוזרת לנו להציע את תוכנית הטיפול הטובה ביותר.
אנדודונט
טיפול שורש מקצועי בכפר סבא

דחיסה חמה

בשנים האחרונות הוצגו מכשירים רבים שעוזרים לנו לפשט ולייעל את תהליך המילוי והדחיסה של הגוטה פרקה, הוא חומר למילוי תעלות השן לאחר הניקוי. מכשירי הדחיסה החמה מרככים בחום את החומר ובעזרת דוחס שקצהו מתחם, ניתן למלא את תעלות השורש, כולל אזורים בעייתיים. במרכז לטיפולי שורש אנחנו עושים שימוש קבוע במכשיר לדחיסה חמה, כדי להקל על מטופלינו ולהציע טיפול מהיר ויעיל יותר.

מד אורך אלקטרוני

מד האורך מודד את תעלות השן בצורה המדויקת ביותר, זאת כדי להתאים את שיטת העבודה ואת תהליך הטיפול באופן מדויק. באמצעות אבחנה ממוקדת ודייקנית זו, אנחנו יכולים להציע טיפול יעיל יותר.

מערכת חיטוי וסטריליזציה

על מנת להבטיח ריפוי מלא וטיפול יעיל ובטוח, אנחנו חייבים לדאוג שהמכשור במרפאה יהיה נקי מחיידקים, הגייני וסטרילי. לפני כל טיפול, עוברים המכשירים במרכז לטיפולי שורש בניהולה של ד"ר בר-סף סטריליזציה מלאה, שמבטיחה טיפולים בטוחים ומוצלחים.

לכל שאלה אנחנו כאן

גלילה למעלה