טיפול שורש עם גז צחוק

טיפול שורש עם גז צחוק למבוגרים

השן כואבת? זקוקים לטיפול שורש הדורש ישיבה ממושכת על כיסא הטיפולים של רופא השיניים וזה מעורר אצלכם פחדים וחרדות? אולי כדאי לכם לשקול טיפול שורש עם גז צחוק.

ישנם אנשים אשר מגיעים בשמחה אל רופא השיניים, מתיישבים על כיסא הטיפולים ומעבירים את זמנם בסבלנות עד לסיום הטיפולים. אצל רוב האנשים הטיפול אצל רופא שיניים מלווה במידה מסוימת של אי נוחות איתה צריך לחיות על מנת ליהנות מפה בריא וחיוך יפה. אך ישנם גם אנשים, ביניהם מבוגרים רבים, עבורם טיפולי השיניים הם חוויה לא נעימה – בלשון המעטה. לרוב מדובר לא בפחד – שמופג בקלות על ידי הסבר מקיף על מהות הטיפול אלא בחרדה – פחד שלא מופג ע"י הסברים רציונליים. ישנם אנשים רבים אשר עבורם אי הנוחות הופכת לחרדה של ממש והימנעות מביקור אצל רופא השיניים. אך מכיוון שכולנו מבינים שטיפולי שיניים הם הכרחיים על מנת לשמור על בריאות השיניים והפה, ישנו צורך בפתרון אשר יסייע להפחית את רמת החרדה.

טיפול שורש עם גז צחוק למבוגרים הוא אחד האמצעים היעילים ביותר לצורך התמודדות עם אותן החרדות, בעזרתו ניתן לבצע טיפול שורש מוצלח ללא חרדות וללא הפרעות.

טיפול שורש עם גז צחוק למבוגרים גז צחוק למבוגרים, מה צריך לדעת

גז צחוק הוא למעשה גז Nitrous oxide אשר נמצא באופן טבעי באוויר אותו אנו נושמים. במהלך טיפול שורש עם גז צחוק מוצמדת לפניו של המטופל מסכה אשר מאפשרת לו לנשום אוויר עם אחוז גבוה יותר של Nitrous oxide ושל חמצן מאשר באוויר הרגיל אותו אנו נושמים. השפעתו של גז הצחוק היא מיידית; גז זה אינו גורם להתקפי צחוק או שינוי במצב ההכרה. גז הצחוק משאיר את המטופל בהכרה מלאה ומאפשר לו לשתף פעולה עם הרופא באופן מלא. גז הצחוק מאפשר להרגיש תחושת הרפיה ורוגע אשר מסייעת למטופל להתגבר על החרדה. במהלך הטיפול עם גז צחוק מורגש ריח נעים ומתקתק ותחושת דגדוג קלה בשפתיים ובאצבעות. תחושות אלו נעלמות מייד עם הפסקת הזרמת הגז.

אם גם אתם מרגישים חרדות ולחץ כאשר אתם נדרשים לעבור טיפולי שיניים, חשוב שתדעו שישנו פתרון. הטיפול בגז צחוק הוא טיפול בטוח, אך הוא נעשה אך ורק על ידי רופא שהוסמך לצורך טיפול באמצעות גז צחוק. גז צחוק יכול להתאים לילדים ולמבוגרים, וגם עבור מטופלים הסובלים ממצבים רפואיים מסוימים (חולי לב, סכרת ואפילפסיה) ונשים בהיריון, אך תמיד יש צורך בהתאמת המינון למטופל ובחינת נסיבות המקרה. באמצעות השימוש בגז צחוק אתם יכולים להרגיש רגועים ונינוחים ולאפשר לי להעניק לכם טיפול שורש מקצועי ומסור.

לגז צחוק אין השפעות ארוכות טווח; הוא נעלם מן הגוף מייד לאחר הסרת המסכה מהאף ולאחר 10-15 דקות המטופל יכול להתנהל באופן רגיל, כלומר לנהוג ברכבו מייד לאחר הטיפול ולחזור לעבודה ושגרת היום.

במרפאת מומחים של ד"ר לובה בר-סף בכפר סבא אנו מיומנים בטיפול בעזרת גז צחוק על מנת להפוך את הטיפול לחוויה נעימה יותר לכולם
בהצלחה!

גלילה למעלה